Gratis

Lucrator Comercial - Magazin Tehnic (Scule si Utilaje)

FLOWERS BY NOE S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiență în vânzări, preferabil în domeniul tehnic sau similar.
Cunoștințe tehnice de bază despre scule și utilaje reprezintă un avantaj.
Abilități excelente de comunicare și orientare către client.
Capacitate de a lucra în echipă și de a se adapta rapid la cerințele pieței.
Atitudine pozitivă și dorința de a învăța lucruri noi.

Descrierea jobului

Firma Iacob Grups, lider în domeniul comercializării de scule și utilaje tehnice, își mărește echipa și caută un Lucrător Comercial ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄dedicat și motivat pentru magazinul nostru.

Responsabilități principale:

Prezentarea și vânzarea produselor din magazinul nostru specializat în scule și utilaje tehnice.
Asistența clienților în alegerea produselor potrivite nevoilor lor, oferind sfaturi și informații detaliate.
Gestionarea eficientă a stocurilor, asigurându-te că produsele sunt mereu disponibile pe rafturi.
Încasarea plăților și operarea caselor de marcat.
Menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat, conform standardelor firmei.

Cerințe:

Beneficii:

Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanță.
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
Mediu de lucru dinamic și plăcut.

Dacă ești pasionat de tehnică și ai abilități de vânzare, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Inchiriere si Vanzare Scule si Utilaje Profesionale. Oferim echipamente profesionale de la producatori consacrati, tarife accesibile, procedura simpla de inchiriere, personal calificat pentru a va indruma sa alegeti cele mai bune solutii pentru proiectele derulate.

Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024