Gratis

Lucrator Comercial - Magazin Inmedio Mega Mall

ANDAL CREATIVE SERVICES S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Cautam colegi noi pentru rolul de Lucrator comercial in magazin Inmedio Mega Mall
Daca esti o persoana comunicativa, dinamica si iti place sa lucrezi intr-un mediu competitiv, atunci aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Promovarea si vanzarea produselor companiei catre clienti;
Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de solutii;
Incasare contravaloare produse;
Alimentare ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈rafturi si intretinere ordine;
Orientare catre client si recomandare;
FIFO;
Abilitati excelente de comunicare;
Capacitate de a lucra atat independent cat si in echipa;
Seriozitate, punctualitate;

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-o echipa prietenoasa;
Training si suport pentru dezvoltare profesionala;
Bonusuri in functie de performante;
Prime de sarbatori;
Program in ture, 1 zi lucratoare, 1 zi libera, 1 weekend lucrator, 1 weekend liber.

Daca esti pasionat de vanzari si vrei sa faci parte dintr-o echipa de succes, aplica acum pentru pozitia de Lucrator Comercial si alatura-te echipei noastre!
Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 14 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024