Gratis

Lucrator comercial / Consilier vanzari in instalatii

Sanplast S.R.L.

Candidatul Ideal

Lucrator comercial intr-un magazin de instalatii.
- experienta minima in domeniul vanzarilor / domeniul instalatiilor
- constituie un avantaj experienta in domeniul instalatiilor termice si sanitare
- calitati comerciale - persoana pozitiva, ordonata, harnica
Obligatoriu cunostinte de utilizare a calculatorului.

Descrierea jobului

- pregatire marfa clienti
- preluare clienti
- servirea clientilor
- manipulare si receptie marfa
- intocmirea de oferte comerciale ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄, avize de expeditie si comenzi

Program:
  • Luni - Vineri intre 8 si 17 ,
  • 1/2 sambete pe luna, tura de 4 ore.

Beneficii:
- mediu de lucru placut
- se acorda bonuri de masa
- se acorda bonusuri de performanta
- salariu intre 3500 si 4000 RON NET cu posibilitate de crestere
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 25 Iul. 2024