Gratis

Lucrator Comercial Casier - SHOP&GO Lujerului - Virtutii

MANERICK ESP S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- Studii medii finalizate
- Abilitati de comunicare si relationare cu ceilalti angajati si clienti
- Capacitate de memorare, orientare spre client si rezultate
- Capacitate de organizare si prioritizare a sarcinilor.

Descrierea jobului

- Scaneaza produsele cumparate de clienti, incaseaza contravaloarea acestora in bani prin carduri electonice sau bonuri valorice si ajuta clientul ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄sa isi impacheteze produsele;
- Informeaza si ofera suport clientilor, adoptand un comportament civilizat si profesionist;
- Se asigura ca este ordine si curatenie in perimetrul in care isi desfasoara activitatea (asezarea cosurilor /carucioarelor in spatiile special amenajate, asezarea produselor abandonate de clienti la casa de marcat la raioanele aferente, etc.);
- Desfasoara activitati specifice unui lucrator comercial (aprovizionare, aprovizionare rafturi cu marfa, verificare termene de valabilitate, etc);

Asa ca, pune-ti pe lista avantajele de a fi in echipa noastra unde vei gasi:
• Pachet atractiv de compensatii si beneficii; Bonusuri prin care iti rasplatim performanta si devotamentul; Evenimente interne prin care recunoastem meritele colegilor nostrii; Oportunitati de crestere in cariera si mobilitate interna.

Experienta in domeniu constituie un avantaj!

Descrierea companiei

Shop&Go franciza Mega Image
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024