Gratis

LUCRATOR COMERCIAL - BUBBLE WAFFLES

ALIVAS YUMMY S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Salut! Ce faci?
Avem un job care te caută!

Mai exact, un job de LUCRĂTOR COMERICAL / BUCĂTĂRIE, într-o companie cool, unde poți evolua și unde vei întâlni o echipă faină și plină de entuziasm

CANDIDATUL IDEAL

Suntem în căutarea unei persoane dinamice și dedicată pentru a se alătura echipei noastre.
Ne dorim un coleg/colega care sa aiba o energie pozitiva si sa vina cu entuziasm la locul de munca, avand empatie si intelegere pentru nevoile clientilor.

Pe langa aceste abilitati este obligatoriu :
  • sa ai spirit de echipa
  • Sa fii punctual/a, este extrem de important in relatia cu clientii
  • Sa ai abilitatea de a stabili prioritati
  • Sa iti placa sa interactionezi cu oamenii
  • Sa stii sa zambesti
Apropo, nu ar strica sa ai si simtul umorului. Intr-un job care uneori poate deveni plictisitor, un coleg care sa intretina atmosfera ne este de mare ajutor.

Descrierea jobului

BENEFICII

Acum ca ai aflat ce ne dorim de la tine, este randul nostru sa iti prezentam ceea ce ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄oferim.

Astfel, daca vei ajunge sa lucrezi in cadrul echipei noastre vei beneficia de:
  • O ofertă financiară atractivă, corelată cu performanțele, mai exact: un salariu de baza + bonusuri
  • Un mediu de lucru modern, competitiv, bazat pe solidaritate;
  • Super atmosferă si colegi cool
  • Program flexibil
  • Mediu de lucru stabil
  • evoluție profesională si posibilitatea de a avansa, nu ne place sa stam pe loc, asa ca daca te acomodezi repede si apar rezultate o sa primesti o propunere de la noi pentru a avansa in cariera
Cam atat pentru moment, vei afla restul la interviu.

Bubble Waffles este o companie plină de energie și entuziasm, dedicată aducerii bucuriei în viețile clienților prin delicioasele noastre waffle-uri. Echipa Bubble Waffles caută membri pasionați și creativi, gata să se alăture unei atmosfere pline de zâmbete și gusturi inedite. Dacă iubești să lucrezi într-un mediu prietenos și să contribui la crearea unor experiențe dulci pentru clienți, acesta este locul potrivit pentru tine!

Te-am făcut curios? Te așteptăm să ne cunoaștem!
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024