Gratis

Livrator

SC. MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • disponibilitate la program prelungit;
  • abilitatea de a citi și înțelege corect de pe facturi / avize de marfă;
  • capacitatea de a face operaţii matematice simple, fără erori;
  • corectitudine, seriozitate și spirit de echipă dezvoltat;
  • cazier judiciar curat.

Descrierea jobului

  • pregătirea mărfurilor pentru expediere conform documentelor primite;
  • încărcarea produselor în autovehiculele de livrare şi descărcarea la clienți;
  • verifică starea ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂ambalajelor și preluarea acestora de la clienți;
  • derularea activităţilor în timp util cu respectarea graficelor de livrare;
  • asigura paza materială și protecția mărfurilor pe care le manipulează.

Se acorda Salariu motivant, tichete de masa si prime

Miruna Internaţional Impex Srl este unul din liderii importanţi de pe piaţa FMCG, are peste 24 de ani de activitate, în domeniul distribuţiei de băuturi şi alimente, pe o piaţă puternic concurenţială.

www.miruna-international.ro

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 4 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024