Gratis

LIVRATOR SCUTER/AUTO

OPTIC PARTNER
3 poziții

Candidatul Ideal

Echipa Optic Partner se mărește! 🚀

Căutăm un nou coleg pentru departamentul nostru de livrări! Dacă ești o persoană serioasă, punctuală și atentă la detalii, s-ar putea să fii exact ceea ce căutăm!

Ce așteptăm de la viitorul nostru coleg:

Responsabilități: Livrarea produselor companiei către clienții din București.
Cerințe personale: Seriozitate, punctualitate, atenție la detalii și amabilitate în interacțiunea cu clienții.
Experiență: Experiență anterioară în conducerea unui scuter – în perioada caldă livrările se fac pe scuter, iar în perioada rece se utilizează autoturismul companiei.
Permis de conducere: Categoria B, de minimum 2 ani, fără incidente majore.

Ce oferim:

O echipă prietenoasă și un mediu de lucru dinamic.
Echipamente și mijloace de transport asigurate de companie.
Pachet salarial atractiv și alte beneficii.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, așteptăm cu interes CV-ul tău!

Descrierea jobului

Ce oferim:

︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈Pachet salarial atractiv și alte beneficii.

De 20 de ani suntem pe piata de optica si oftalmologie din România, iar astazi, Optic Partner se numara printre furnizorii importanti de tehnica medicala - optica si oftalmologie, acoperind o gama vasta de produse pentru toate segmentele de piata.

Pe parcursul celor 20 de ani, am fost permanent preocupati sa întelegem nevoile clientilor nostri., iar aceasta ne-a condus la: • peste 1.500 de clienti multumiti • peste 100 de membri în echipa Optic Partner • peste 1.000 de tipuri diferite de produse în portofoliu • acoperire nationala prin reprezentantii nostri de vânzari • 10 depozite locale - în cele mai importante orase ale tarii • 3 centre de montaj - cu aparatura industriala ultra-performanta MEI Italia • vizibilitate internationala prin produsele pe care le exportam • linie de fabricatie lentile RX - rezultat al colaborarii cu 3 giganti ai industriei de optica - Schneider/Germania, Younger Optics/SUA si Tokuyama/Japonia • reprezentare exclusiva pentru România a brandului exclusivist de lentile Leica Eyecare • reprezentare exclusiva pentru România a brandurilor internationale de rame de ochelari si ochelari de soare - Thema Titanium, ULTEM, Donna Fontana, 99 John St.N.Y./Italia, Woodys/Spania, DEMETZ/Franta • realizare de produse custom pentru solicitari speciale din partea clientilor nostri Pentru toate acestea le multumim atât partenerilor nostri cât si echipei devotate de profesionisti cu care lucram si pe care cu mândrie o numim OPTIC PARTNER.

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024