Gratis

Livrator masina personala

S.C.JERRY'S PIZZA EST SRL.
20 poziții

Candidatul Ideal

CE NE DORIM?​
  • Sa ne reprezinti cu succes in fata clientilor;
  • Permis de conducere si experienta de condus
  • Experienta pe o pozitie similara min 1 (constituie avantaj)

Descrierea jobului

  • Te asiguri de preluarea si livrarea comenzilor de produse la standardele de calitate ale JERRY’S PIZZA
  • Reprezinti compania in ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁fata clientilor din punct de vedere al livrarii produselor si incasarii contravalorii acestora
  • Vei fi alaturi de colegii tai si in alte activitati administrative (ex: activitati de curatenie, formare cutii pizza, etc).

CE ITI OFERIM?
  • Posibilitatea de a lucra in sectorul cel mai apropiat de casa (ne dorim sa mentionati in ce magazin sau sector doriti sa lucrati)
  • Un contract de munca pe perioada nedeterminata - full time
  • Plata pentru fiecare cursa pentru combustibil (daca lucrezi cu auto personal)
  • Program flexibil in ture astfel incat sa poti sa te si bucuri de familie sau hobby-urile tale
  • Tichete de masa (600 lei/lunar)
  • Decont piese si reparatii -700 lei (masina personala) raportat la numar de curse efectuate
  • O echipa tanara, dinamica in care ai posibilitati de promovare
  • Castiguri medii lunare intre 3500-6000 RON
Pentru mai multe detalii sunati la numarul 0738790941!

Jerry’s Pizza – este un concept american apărut în România în urmă cu 25 de ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor şi serviciilor oferite, pentru atenţia acordată nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.
Cu cele 25 de magazine deschise in 5 orase din tara si o echipa de lucru de peste 700 de angajati, Jerry’s Pizza este unul dintre cei mai importanti operatori din industria horeca. Magazinele funcţionează preponderent în regim delivery & take-away iar zonele lor de livrare acoperă integral oraşele Bucureşti, Ploieşti, Piteşti, Braşov, Constanţa, Craiova şi zonele limitrofe acestora.
Pentru a fi la curent cu noutățile Jerry’s Pizza, puteți urmări informatiile de pe siteul www.jerryspizza.ro sau conturile de social de media ale companiei
Facebook: facebook.com/JerrysPizza.ro
Instagram: www.instagram.com/jerryspizza_si aplicatia mobilă Jerry's Pizza

Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 14 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024