Gratis

Lacatus , frezor, sudor, operator abkant, vopsitor

mecatel
5 poziții

Candidatul Ideal

Avem nevoie de oameni care care sa mai fi lucrat in una din meseriile comunicate in anunt.
Activitatea se desfasoara doar in fabrica, nu se lucreaza pe teren sau pe santier.
Nu se permite consumul de bauturi alcolice in timpul programului.
Programul de lucru luni-vineri intre 1-15.30.
Ne dorim persoane care stiu sa lucreze cu un desen tehnic.
tel 0722291626

Descrierea jobului

Fabrica este specializata in productia de confectii metalice industriale.
Unelte agricole, masinute agricole, pluguri de zapada, mobilier metalic ..etc ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀

Unelte agricole, masinute agricole, pluguri de zapada, mobilier metalic ..etc
Publicat 22 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 21 Iun. 2024