Gratis

Laborant(a) pt Laborator constructii grad II

GENERAL TRUST ARGES SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Absolvent facultate constructii / absolvent curs laborant constructii
Experienta ca si tehnician laborant
se impune deplasarea in teren pt prelevare probe.

Descrierea jobului

Efectuеază prеlеvări și încеrcări fizice pe matеrialе de construcții;
Comunică rezultаtelе obținute superiorilor ( bulеtine/ note tеhnice);
Deservirea aparaturii de ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄laborator conform cu instructiunile;l de utilizare;
Asigură gestionarea rațională a echipamentelor din laborator și a materialelor consumabile
Realizarea masuratorilor parametrilor pe parcursul procesului tehnologic;
Efectueaza corectii de retete in functie de materia prima;
Salariu motivational ce sa va particulariza la interviu.

General Trust Arges SRL isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor, obiectul principal de activitate fiind “Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor.
Gama de lucrari, servicii si produse este ampla si cuprinde :
Executia lucrarilor de asfaltare, modernizare, reparatii, reabilitari drumuri, nivelat si pietruit drumuri;
Executia de parcari, alei, trotuare, cai de acces si scari publice;
Extractia pietrisului si nisipului;
Servicii de intretinere curenta vara / iarna pentru reteaua rutiera;
Constructii de poduri, amenajari si regularizari albii rauri;
Executia sistemelor centralizate de alimentare cu apa, canalizare si statii de epurare;
Lucrari de instalatii apa-canal si tehnico-sanitare, Forare puturi de apa;
Fabricarea de betoane;

Publicat 14 Iun. 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 14 Iul. 2024