Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Kinetoterapeut

MOBILMED SRL
2 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie sa fie absolvent de KT sau FKT, sa detina ALP sau sa-l poata obtine. Sunt necesare cunostinte temeinice teoretice si practice de kinetoterapie si masaj

Descrierea jobului

Stabilirea si aplicarea tehnicilor necesare atingerii obiectivelor terapeutice propuse, colaborare eficienta cu ceilalti membri ai echipei. ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀

Descrierea companiei

Cabinet de Reabilitare Medicala cu puncte de lucru in Rahova si Crangasi
Publicat 25 Aug. 2024 Reactualizat 25 Aug. 2024 Expiră 24 Sept. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.