Gratis

Kinetoterapeut / Fizioterapeut Pediatru

SIMETRIK CENTER S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • devotat domeniului in care activeaza
  • iubește oamenii si empatizeaza cu ei
  • este comunicativ/ă, drăguț/ă, rabdator/oare, pozitiv/ă, asculta activ;
  • are capacitatea de a gestiona rapid sarcinile;
  • demonstreaza foarte bune abilități de prezentare, comunicare și negociere;
  • este deschis/ă să învețe lucruri noi;
  • are spirit de inițiativă;
  • stie sa se adapteze in situatii dificile;
  • a participat la minim 2 cursuri de specialitate;
  • manifesta tot timpul un comportament incurajator pt pacienti;
  • are spirit de echipa.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • sa faci cu pasiune si devotament aceasta activitate;
  • sa acorzi o atentie sporita clientilor;
  • sa fii deschis(a) sa ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀te educi si sa iti imbuntatesti activitatea si rezultatele in mod continuu;
  • sa participi constant la sedinte si traininguri interne;
  • sa participi la cursuri de specialitate;
  • sa ai o conduita decenta la locul de munca;
  • sa lucrezi cu baze de date;
  • sa contribui direct la performanta intregii echipe, prin initiativa, feedback, suport permanent.
Beneficii:
  • venituri motivante in functie de experienta si rezultate,
  • program flexibil,
  • echipa tanara, pozitivă și entuziastă, orientata catre dezvoltare continua,
  • intalniri saptamanale de sustinere, cu echipa,
  • acces la cărți de specialitate, cursurile pentru supraspecializari,
  • acces la teambuildinguri (dupa un timp minim de lucru in echipa.

Din dorinta de a ne pune amprenta in aceasta profesie si de a oferi tot ce este mai bun pentru clientii nostrii, a luat nastere Simetrik Therapy - Cabinetul de recuperare medicala cu dotari de ultima generatie, bazat pe o conduita exemplara si rezultate uimitoare. Suntem o echipa tanara, in plin proces de dezvoltare si de extindere, si dorim sa oferim facilitati complexe si multiple clientilor nostrii. Cum fluxul de clienti creste constant, peste capacitatea actuala de deservire, cautam noi membri care sa faca parte din echipa noastra de success.
Ne place să avem grijă deosebită de clientii nostri și să le oferim iubire, atenție, suport, empatie și cele mai bune servicii.
Publicat 9 Aug. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 8 Sept. 2024