Gratis

Key Account

Simba Invest S.R.L.

Candidatul Ideal

Compania SIMBA INVEST este în căutarea unui Key Account pentru a se alătura DIVIZIEI KIMBERLY CLARK cu sediul in Bucuresti.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări și gestionarea relațiilor cu clienții cheie.
  • Abilități de comunicare și negociere, abilitati numerice, analitice si de sinteza.
  • Cunoștințe de utilizare a aplicatiilor Office, Excel, PowerPoint, Word.
  • Cunostinte bune de limba engleza.
  • Experiență minim 3 ani intr-o pozitie similara.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Gestionarea clienților cheie existenți și potențiali din zona alocata.
  • Negocierea si încheierea de contracte avantajoase cu supervizarea superiorului ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁ierarhic.
  • Monitorizarea atingerii obiectivelor si propunerea de solutii superiorului ierarhic atunci cand apar deviatii.
  • Dezvoltarea de actiuni tactice pentru cresterea vanzarilor din clientii alocati, implementarea si monitorizarea permanenta a acestora.
  • Verificarea rapoartelor si facturilor pentru decontarea actiunilor promotionale.
  • Pregatirea informatiilor necesare in vederea listarii produselor noi.
  • Monitorizarea incasarilor, discutarea cu clientii pentru a remedia deficientele.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie moderna, în plină expansiune.
  • Pachet salarial competitive.
  • Dezvoltarea profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Dacă sunteți o persoană motivată și orientată către rezultate, cu o pasiune pentru vânzări și gestionarea relațiilor cu clienții, vă încurajăm să aplicați.

SIMBA INVEST Bacau, distibuitor autorizat pentru MONDELEZ, JACOBS DOUWE EGBERTS, NESTLE, FORNETI, EPAK, KIMBERLY CLARK, ETI, BDG, PP DISTRIBUITORS, PERNOD RICARD, ALEXANDRION, TCHIBO COFFEE SERVICE, DE SILVA, RED BULL, CRAMELE RECAS, COTNARI, PARMALAT, IMPERIAL TABACCO, etc.

www.simbainvest.ro

Sunteți gata de a lucra într-un mediu provocator, dar, de asemenea, plin de farmec și de dinamism? Sunteti gata sa va alaturati echipei de profesionisti din cadrul unei companii cu peste 25 ani de experienta in distributie? Dacă împărtășiti pasiune pentru echilibru, performanta si provocare, acesta este locul potrivit pentru a începe cariera ta.

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 30 Oct. 2024