Gratis

Key Account Zonal Conturi Retail

ZDROVIT ROMÂNIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinţe

- experienţă relevantă în vânzări sau/și promovare în FMCG;
- studii medii/superioare finalizate;
- cunoștinţe operare PC (Word/Excel/Outlook);
- permis auto de minim 2 ani;
- disponibilitate pentru deplasări frecvente;
- spirit de organizare și capacitatea de automotivare;
- bune abilităţi de comunicare și putere de convingere;
- ușurinţă în iniţierea și dezvoltarea relaţiilor interpersonale.

Descrierea jobului

Sarcini

- reprezintӑ compania pe teren în colaborarea cu clienţii (locaţii aparţinând marilor lanţuri internaţionale de retail) în acord ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀cu strategia de vânzare şi promovare;
- efectueazӑ verificarea cantitativӑ şi calitativӑ a produselor expuse sau/şi pe stoc;
- implementeazӑ planograme în conformitate cu obiectivele comunicate, actualizeazӑ etichetele de preț;
- transportӑ, monteazӑ/demonteazӑ, aranjeazӑ displayuri/standuri;
- mercantizeazӑ produsele respectând punctual standardele cerute de fiecare client în parte;
- semnalizeazӑ neconcordanţele apӑrute;
- transmite poze şi rapoarte din locaţiile vizitate prin aplicaţia internӑ;
- menţine o bunӑ relaţie cu reprezentanţi din locaţii actualizând lista cu datele de contact ale acestora;
- respectarea rutelor definite şi comunicate.

Oferta (bonusuri și beneficii)

- salariu fix și bonusuri de performanţă;
- tichete virtuale pe card (de masă, culturale și cadou);
- autovehicul și telefon de companie;
- asigurare privată de sănătate;
- program de lucru luni-vineri.

Companie multinațională din domeniul farmaceutic cu o experiență de 20 ani pe piața românească aflată în continuă expansiune care desfășoară activități de producție, import, promovare și distribuție.
Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 13 Oct. 2024