Gratis

Key Account Manager

WhitePress S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul ideal îndeplinește următoarele cerințe:
  • Cunoașterea limbii române la nivel avansat, pentru a facilita comunicarea fluentă;
  • Abilități excelente de comunicare - capacitatea de a interacționa fluent cu clienții existenți;
  • Regularitate - capacitatea de a lucra într-un mod organizat și constant;
  • Proactiv - capacitatea de a lua inițiativa și de a propune soluții inovatoare;
  • Abilități operaționale - deschidere către noi tehnologii și capacitatea de a le învăța rapid;
  • Abilități de rezolvare a problemelor - identificarea și soluționarea eficientă a nevoilor clienților;
  • Cunoașterea limbii engleze reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unei persoane care să se alăture echipei noastre din Oradea și să lucreze cu o bază de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈clienți din piața românească. Dacă ești o persoană comunicativă și ai o minte deschisă, gata să înveți și să îți extinzi cunoștințele, aplică acum! Nu îți face griji dacă provii dintr-o altă industrie, te vom ghida pas cu pas în universul marketingului digital.

Responsabilități:
  • Încurajarea furnizorilor (publisheri și bloggeri) să se înregistreze pe platformă;
  • Verificarea portalurilor din baza de date;
  • Negocierea prețurilor cu furnizorii;
  • Menținerea comunicării cu clienții privind diverse aspecte curente;
  • Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;
  • Operarea eficientă a platformei WhitePress (training va fi oferit);
  • Cooperare activă cu echipa pentru atingerea obiectivelor stabilite;
  • Implementarea obiectivelor stabilite.

Beneficii:
  • Mediu de lucru pozitiv în biroul din Oradea;
  • Acces la o bogată resursă de cunoștințe și tehnologie;
  • Traininguri și participare la conferințe din industrie;
  • Posibilitatea de a participa la programul de recomandare a angajaților;
  • Echilibru între viața profesională și cea personală;
  • Mediu de lucru internațional, alături de o echipă motivată și de succes;
  • Evenimente anuale de team-building și workshop-uri cu colegi din întreaga lume

Nu mai aștepta, aplică acum și alătură-te echipei noastre!

WhitePress® este o companie de succes, în plină expansiune, specializată în content marketing și SEO, acoperind în prezent 30 de limbi. WhitePress® conectează agenții de PR digital, experți SEO și marketeri cu deținătorii de website-uri (numiți editori în platformă) și cu copywriteri. Prin intermediul platformei noastre online, care automatizează crearea și publicarea articolelor, am ajutat peste 6.000 de marketeri să se conecteze cu cele aproximativ 100.000 de website-uri ale editorilor noștri.

În 2021, compania MarTech RTB House a achiziționat acțiunile WhitePress®. Această achiziție a accelerat planurile noastre deja ambițioase de expansiune internațională. Căutăm specialiști care să ni se alăture și să ne ajute să ne consolidăm prezența pe piața românească.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024