Gratis

JURIST

SAINT VIA SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:

Studii juridice
Cunostinte PC (Word, Excel, PowerPoint, etc)
Adaptare ușoară și rapidă în mediul de lucru
Atitudine pozitivă, entuziasm și perseverență
Corectitudine, integritate si diplomatie in abordarea problemelor
Abilitatea de a gestiona eficient timpul și de a prioritiza sarcinile în funcție de importanță
Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Redactează acte cu caracter juridic (contracte, acte adiționale, etc.)
Asigură suport și consultanță juridică internă
Gestionarea și menținerea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀relațiilor cu clienții noștri existenți
Monitorizarea schimbărilor legislative
Oferire de suport clienților în vederea înființării firmei
Gestionarea și păstrarea documentelor legale și ale altor înregistrări relevante ale firmei

Misiunea firmei SAINT VIA SRL este de a sprijini mediul de afaceri, de a crea locuri de muncă și de a crește economia românească prin studiul și segmentarea pieței oferind soluții, promovare și consultanță persoanelor fizice, persoanelor juridice și instituțiilor care doresc să aibă acces facil la clienți!

Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024