Gratis

JUNIOR SPARE PARTS PURCHASE RESPONSIBLE OTOPENI

NHR AGROPARTNERS SRL

Candidatul Ideal

Ești la început de carieră și îți dorești să îți dezvolți abilitățile într-un mediu prietenos și dinamic?

Alătură-te echipei noastre ca Junior Spare parts purchase responsible și învață de la cei mai buni!

Ne asteptăm să ai entuziasm și spirit de echipă, să fi o persoană responsabilă și comunicativă, o persoană curioasă, atenta la detalii și dornică de învațare.

Cerințe:
  • Studii superioare finalizate sau în curs de finalizare, studiile tehnice reprezinta un avantaj.
  • Cunoștințe bune de limba engleză (scris și vorbit).
  • Abilități bune de utilizare a pachetului Microsoft Office, în special Excel.
  • Capacitate de analiză și atenție la detalii.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare.
  • Deschidere spre a învăța lucruri noi și a se adapta la schimbări.

Descrierea jobului

Cu ce te vei ocupa:
  • Gestionarea procesului de achiziție a pieselor de schimb, sub îndrumarea colegilor cu experiență.
  • Colaborarea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu furnizorii pentru a învăța cum se asigură livrarea la timp și la costuri optime.
  • Monitorizarea stocurilor și învățarea procesului de analiza de stoc si realizare a comenzilor necesare pentru a menține disponibilitatea pieselor de schimb.
  • Utilizarea Microsoft Office, în special Excel, pentru a crea și gestiona rapoarte de achiziții și stocuri.
  • Învățarea și adaptarea continuă la noile procese și tehnologii din domeniul achizițiilor.

Beneficii:
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de renume în domeniul echipamentelor agricole, cu o echipă dedicată și profesionistă;
  • Remunerare competitivă, tichete de masă și abonament la o clinică medicală privată;
  • O zi pe saptamana lucru de acasa
  • Instrumente de lucru: laptop și telefon;
  • Training și suport continuu pentru a-ți dezvolta abilitățile.
  • Posibilitatea de a lucra cu tehnologii de ultimă generație în domeniul utilajelor agricole.

Alătură-te echipei noastre și începe-ți cariera în achiziții piese de schimb!

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

NHR Agropartners (www.nhr.ro) is an Austrian owned company (www.vait.com) , headquartered in Bucharest and active in the agricultural machinery field, covering equipment sales and aftersales operations. As of today, NHR is operating 13 branches across the country and employs +220 people in Sales, Aftersales and Admin. We are in business since 2000 with steady growth in number of machines sold, as well as number of people employed. Our young team is striving to become the leader in the industry, a reliable partner to the farmers and to our suppliers. Sustainability is one of our key-elements of success, well trained and dedicated employees, strong brands and loyal Farmers grew NHR to the level of today.

Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 6 Aug. 2024 Expiră 8 Aug. 2024