Junior Property Manager-Administrator proprietati imobiliare

Golden Lynx Investments S.R.L.

Candidatul Ideal

Căutăm un coleg sau o colega, cu sau fara experienta in activitate administrativa/ back-office/ real estate. Alaturandu-te echipei noastre, ne vei ajuta in administrarea si conservarea proprietatilor imobiliare din portofoliul Companiei.

Beneficii in lucrul cu noi:
Vei acumula experienta de lucru pe un post care presupune interactiune cu clientii,
Vei dezvolta abilitati excelente de comunicare, prezentare si relationare cu clientii si colegii
Vei desfasura activitati orientate către realizarea obiectivelor și îndeplinirea task-urilor
Daca esti student/studenta, avem deschidere pentru un program de lucru part-time

Ce vrem de la tine:
- Sa ai aptitudini excelente de scriere si redactare
- Sa ai spirit de initiativa si capacitate de prioritizare si rezolvarea situatiilor provocatoare aparute in activitatea zilnica;
- Sa ai cunostinte limba engleza la nivel mediu-avansat, scris si vorbit
- Sa ai dorinta de dezvoltare personala si disponibilitate pentru munca in scopul cresterii profesionale

Advantage: Knowledge related to architecture, and the real estate market;

Descrierea jobului

Pe postul de Junior Property Manager/Administrator proprietati imobiliare te vei ocupa cu:
Sarcini de administrare a proprietatilor companiei inchiriate pe ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄termen lung sau in regim hotelier - Airbnb/Booking, precum:
Gestionarea proprietatilor pe platforme;
Vei fi responsabil de relatia cu oaspetii pentru catalogul nostru de unitati locative ;
Vei fi responsabil de buna functionare a unitatilor;
Vei redacta contracte de inchiriere si administrare, precum si acte aditionale de reziliere, prelungire etc,
Vei verifica platile chiriilor si utilitatilor pentru unitatile administrate si vei face notificari pentru intarzieri la plata,
Vei tine evidenta unor documente precum procuri, polite de asigurare, contracte cu furnizorii, contracte cu prestatorii de servicii de mentenanta si vei gestiona prelungirea termenelor de valabilitate,
Vei face researching de real estate market in Romania
Calcule de YieldROI for potential investments
Going over different sites analyzing the real estate market
Using Excel to create reports
Communicating with sellers/tenants
Schedule meetings and followups

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
Oferim un pachet salarial motivant

Descrierea companiei

”Profesionalism, seriozitate, promptitudine”

Acestea sunt cele trei cuvinte care ne recomandă și standardul pe care îl promovăm cu fiecare apel telefonic, mesaj lăsat în mesageria vocală, mail, interviu, vizionare, colaborare și contract încheiat.

Suntem Golden Lynx Investments și reprezentăm un reper în ceea ce privește calitatea și profesionalismul serviciilor imobiliare în România și aflați într-o continuă dezvoltare profesională.

Publicat 2 Iul. 2024 Reactualizat 2 Iul. 2024 Expiră 1 Aug. 2024