Gratis

Junior Inginer Productie

Teamland
3 poziții

Candidatul Ideal

Ești pasionat de inginerie și îți dorești să îți începi cariera într-un mediu dinamic? Alătură-te echipei noastre!

Căutăm un Junior Inginer în Producție entuziast și dornic de învățare.Dacă ești curios, dornic să-ți dezvolți abilitățile și să contribui la proiecte inovative, abia așteptăm să te cunoaștem! Aplică acum și hai să facem lucruri grozave împreună!

Descrierea jobului

Cerinte:
  • Studii superioare finalizate( Inginerie Robotica, Mecanica, Mecatronica);
  • Cunostinte de softuri de proiectare 2D, 3D(CAD, Solidworks);
  • Competente limba engleza, mediu-avansat;
  • Capacitatea de lucra autonom;
  • Capacitatea de a intelege si optimiza procesele de productie.

Responsabilitati:
  • Cunoasterea proceselor de productie si optimizarea acestora;
  • Colaborarea cu personalul sectiilor de productie pentru implementarea imbunatatirilor;
  • Lucreaza cu KPI, intelegerea si interpretarea datele de productie; citirea de date din aplicatia de productie STRAIN, intelegerea si clasificarea problemele care pot aparea la utilaje

Beneficii:
  • Salariu NET
  • Tichete de masa
  • Bonus anual
  • Asigurare de sanatate
  • Training

Teamland este cel mai dinamic furnizor de servicii de resurse umane. Oferim cu profesionalism servicii din domeniu precum:

- recrutarea de manageri sau specialiști,

- asigurarea de forţă de muncă temporară,

- audit de Resurse Umane,

- instruirea personalului.

Asigurăm o gamă completă de servicii profesionale, prin experiența și cunoştinţele noastre de specialitate şi din domeniul legislativ. Avem capacitate de a identifica soluţii inovative pentru fiecare client.

Publicat 9 Aug. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 8 Sept. 2024