Gratis

Junior HR Specialist/ Contabilitate primara

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

•Studii economice sau curs contabilitate;
•Experienta in contabilitate de minimum 6 luni; (poate fi un avantaj, dar nu este o conditie obligatorie);
•Experienta in operarea intr-un sistem informatic de contabilitate Saga (poate fi un avantaj, dar nu este o conditie obligatorie);
•Experienta in domeniul resurselor umane (poate fi un avantaj, dar nu este o conditie obligatorie);
•Sa aiba bune cunostinte de operare PC Microsoft Office (Excel, Word);
•Abilitati foarte bune de comunicare si organizare a timpului, sarcinilor, activitatilor zilnice;
•Spirit de echipa, perseverenta, proactivitate si orientare spre rezultate;
•Meticuloas/a, atentie la detalii.

Descrierea jobului

• Evidenta gestiune: intocmire note de intrare receptie, verificare si introducere bonuri de consum;
• Verifica situatia furnizorilor, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄fise de cont, sold de plata, centralizeaza si intocmeste fisier de plati;
•Intocmeste si administreaza dosarele de personal;
•Intocmeste foile colective de prezenta lunara;
•Elibereaza adeverinte si alte documente;
• Intocmeste diverse rapoarte solicitate de catre management;
• Intocmeste si inregistreaza facturi in contabilitate;
• Alte activitati administrative si de secretariat solicitate de catre management.

Beneficii:

•Contract de munca pe perioada nedeterminata; Normă întreagă de 8 h/zi, de Luni-Vineri;
•Sansa de a face parte dintr-o echipa cu o pregatire profesionala solida, dinamica si motivata;
•Formare si dezvoltare continua din partea unei echipe de profesionisti;
•Mediu de lucru modern si placut.
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.