Gratis

Junior Credit and Collections Specialist

Orange Services
4 poziții

Candidatul Ideal

Cum ți-ar placea să lucrezi în IT & Communication, experimentând tehnologii de vârf și bucurându-te de viață?
Vino să afli ce înseamnă #LifeAtOrange!

Iti plac vanzarile? Iti place sa negociezi si sa fii competitiv?

Atunci avem oportunitatea perfecta pentru tine. Echipa de Credit & Collection isi cauta noi colegi!

Descrierea jobului

Ce vei face:
  • Ofera solutii potrivite clientilor pentru a evita sa ajunga in imposibilitate de plata
  • Monitorizeaza si gestioneaza, ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀in principal prin apel, situatia financiara a clientilor din perspectiva creditarii si a colectarii
  • Ofera suport echipelor interne sau partenerilor externi cu privire la tratarea clientilor Orange (interactiune telefonica sau pe e-mail)
  • Contribuie la dezvoltarea proceselor, procedurilor de lucru si a solutiilor care sa asigure optimizarea propriei activitati sau din cadrul echipei
  • Sa efectuezi diferite schimbari pe conturile clientilor, in acord cu procedurile interne
Educatie si Experienta:
  • Absolvent de liceu

Competente Specifice:
  • Atitudine pozitiva
  • Persoana comunicativa si capabila sa lucreze intr-o echipa dinamica, cu o gandire analitica, orientata spre gasirea de solutii
  • Orientarea catre client, initiativa si proactivitatea
  • Capacitatea de analiza si propunere de solutii
  • Atentie la detalii

Vino și lucrează pentru o companie #TopEmployer. Ai putea fi parte dintr-o organizație în care colegii extraordinari și spiritul de echipă te susțin în dezvoltarea profesională.
La Orange, poți.

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024