Gratis

JUNIOR BUYER

Cargo Transport Special

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Buyer / Junior Buyer / Asistent Achizitii / Achizitor talentat pentru a se alătura echipei noastre din cadrul departamentului de achiziții. Rolul principal al acestui post constă în gestionarea eficientă a procesului de achiziție a bunurilor și serviciilor necesare companiei noastre.Esti un foarte bun negociator si ai foarte bune abilitati de comunicare;

Ai o atitudine pozitiva si orientata spre rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Colaborarea strânsă cu furnizorii pentru negocierea prețurilor și condițiilor contractuale;

Identificarea surselor de aprovizionare și evaluarea acestora;

︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Plasarea comenzilor de achiziție conform cerințelor departamentelor interne;

Urmărirea și actualizarea stocurilor de materiale și echipamente;

Asigurarea conformității cu standardele de calitate și termenele de livrare;

Participarea la evaluarea și selecția furnizorilor potențiali;

Generarea de rapoarte și analize periodice legate de activitatea de achiziții.

Beneficii:
Salariu competitiv;

Pachet de beneficii flexibil;

Oportunități de dezvoltare profesională;

Mediu de lucru prietenos și dinamic.

Societate romaneasca cu o vechime de peste 20 ani in domeniu, un partener de incredere!

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024