Gratis

Junior Banking Advisor @BRD - Bucuresti

BRD Groupe Societe Generale
5 poziții

Candidatul Ideal

#TuEstiViitorul #InvestesteInTine

Echipa noastra cauta colegi dornici sa invete si sa evolueze in mediul bancar pe pozitii de Front Office. Vei lucra intr-un mediu dinamic si placut, vei interactiona direct cu clientii externi si departamentele interne in vederea desfasurarii activitatii operationale.

Esti potrivit/a pentru aceasta pozitie daca:
  • Ai cunostinte economice si bancare generale
  • Poti opera cu usurinta un PC si te descurci cu MS Office
  • Esti atent/a la detalii
  • Ai abilitati de comunicare, iti place sa lucrezi cu oameni intr-un mediu dinamic
  • Dovedesti initiativa si spirit de echipa
  • Ai putina practica bancara
De asemenea, vei obtine certificarea obligatorie MIFID.

Descrierea jobului

Probabil te intrebi care vor fi responsabilitatile?
  • Asiguri promovarea si vanzarea produselor si serviciilor noastre simple catre clienti
  • Efectuezi ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀operatiuni curente in lei si valuta, conform cererilor formulate de clientii nostri, persoane fizice si juridice Primesti si verifici documentele aferente operatiunilor ordonate de clientii nostri
  • Asiguri gestionarea numerarului

Te bucuri de:
  • Un mediu de lucru multinational si multicultural cu oportunitati de dezvoltare
  • Colaborare intr-un mediu profesionist, cu o echipa de specialisti si manageri care asigura mentorat
  • Pachet de beneficii competitiv: tichete de masa in valoare de 30 de lei, prima anuala de un salariu de baza, bonus de performanta, prime de sarbatori, conditii bancare preferentiale, contributie la pilonul 3 de pensii, programe de dezvoltare profesionala si personala, abonament medical in sistemul privat de sanatate, discounturi la diversi parteneri si multe altele.

Ii sustinem pe colegii care produc schimbarea pentru un viitor mai bun. Noi suntem un sustinator J, iar tu esti cel ce construieste o cariera ✔!

Descrierea companiei

Descopera BRD
Suntem un lider de piață și un partener bancar preeminent, construind împreună cu clienții noștri un viitor mai bun și durabil, prin soluții financiare inovatoare. Suntem prezenti pe piața românească de peste 100 de ani si facem parte din Grupul Societe Générale, avand aproximativ 6000 de angajați cu scopul deservirii a peste 2 milioane de clienți.
Ne numărăm printre angajatorii de top și ne mândrim cu diversitatea profilurilor și mediilor noastre, toți împărtășind aceleași valori de integritate și etică de echipă. Oferim un mediu propice pentru învățare, dezvoltare și creștere profesională, oferind oportunități remarcabile de formare și evoluție în carieră. Expertiza excelentă și calitatea serviciilor noastre sunt recunoscute pe scară largă de către clienții noștri.

BRD se angajeaza sa promoveze diversitatea, echitatea si incluziunea. Suntem mandri sa oferim un mediu de lucru unde diversitatea de medii, culturi, idei si experiente stimuleaza inovatia si creativitatea. Indiferent de identitate, candidatura si competentele tale vor fi analizate in mod obiectiv si echitabil. BRD este un angajator cu sanse egale, oferind oportunitati de cariera candidatilor si angajatilor, indiferent de gen, varsta, orientare sexuala, dizabilitati, religie, sau orice alta caracteristica individuala.

Publicat 4 Iul. 2024 Reactualizat 6 Iul. 2024 Expiră 3 Aug. 2024