Gratis

Junior Asistent Suport Clienti - Tablouri Canvas

Web Vibes S.R.L.

Candidatul Ideal

Ce asteptam de la tine
  • Sa fii o persoana sociabila si prietenoasa
  • Sa fii o persoana empatica
  • Sa fii organizata
  • Sa stii sa lucrezi in echipa
  • Sa fii orientata catre clienti si gasirea celor mai bune solutii in orice situatie
  • Sa comunici usor si sa stii sa scrii corect
  • Sa ai o atitudine pozitiva, deschisa
  • Sa fii o persoana dornica de a evolua si de a invata constant

Descrierea jobului

Ce vei face
  • Vei prelua si confirma comenzile clientilor nostri, atat telefonic, cat si online
  • Vei lucra in platforma ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄noastra interna (CRM) pentru a prelucra comenzile
  • Vei consilia clientii nostri, astfel incat sa aleaga cea mai buna solutie pentru ei
  • Ne vei ajuta la actualizarea produselor de pe site
  • Vei vorbi la telefon si iti vei exersa abilitatile de comunicare

Ce iti oferim
  • Training si suport pentru a te acomoda cu proiectul nostru
  • Un job stabil
  • Punct de lucru in zona centrala (Cotroceni - Eroilor, Bucuresti) intr-un mediu placut, alaturi de o echipa tanara
  • Program de lucru full-time (Luni - Vineri, 10:00 - 18:00)
  • Laptop performant, telefon de serviciu
  • Pachet salarial negociabil, posibilitati de crestere in functie de performanta
  • Decontare transport
  • Multe tablouri :)

PEPANZA.ROL: O mana de oameni pasionati de ceea ce fac, dornici de a creste un business simpatic. Ne poti gasi la pepanza.ro. Daca ti-am trezit interesul, hai sa ne cunoastem!

Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024