Gratis

INVATATOR / EDUCATOR

SCOALA GIMNAZIALA SMART KIDS
2 poziții

Candidatul Ideal

Scoala Gimnaziala Smart Kids ofera un mediu de lucru placut si isi doreste colaborari pe termen lung.

Ne marim echipa cu :
Invatator/are cu studii de specialitate OBLIGATORIU (liceu pedagogic, sau conversie profesionala sau stiintele educatiei - invatamant primar si prescolar) pentru clasa pregatitoare 2023-2024.
Educator/are cu studii de specialitate OBLIGATORIU (liceu pedagogic, sau conversie profesionala sau stiintele educatiei - invatamant primar si prescolar).

Ne dorim de asemenea indeplinirea unor criterii de conduita, precum:
- responsabilitate, punctualitate,
- bune abilitati de comunicare cu copiii, parintii si managementul.

Foarte importanta este comunitatea si dezvoltare profesionala a membrilor, a carei continuitate se realizeaza prin trainguri interne/externe.

Descrierea jobului

Invatator si educator pentru clasa de maxim 15 copii.
Respectarea programei nationale precum si obiective stabilite de psihologul coordonator al ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃institutiei.

Program de lucru full time.
Pachet salarial intre 3000 - 4000 ron in functie de exerienta si calificari.
Punct de lucru : Zona Baneasa sector 1 (Str Constantin Dobrogeanu Gherea nr 22 A)

Asteptam CV-urile pe adresa de email: cristina.dumitrache@smartkids.ro. Relatii la tel 0745.022.714.

SMART KIDS are nivel prescolar si primar acreditat, liceal si gimnazial autorizat.

Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024