Gratis

Invatatoare / Profesor / Cadru didactic after school

AfterSchool TEDDYBAR

Candidatul Ideal

Afterschool TEDDYBAR sector 1, Bucuresti (zona Piata Domenii- Bulevardul Ion Mihalache) cauta Invatatoare / Profesor / Cadru didactic after school.

Cerinte:

- absolvent/a a liceului Pedagocic sau Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei - reprezinta un avantaj.
- persoana calda si apropiata de copii, creativa, cu spirit de echipa, rabdatoare, perseverenta, ordonata;
- experienta in efectuarea temelor la disciplinele studiate in ciclul primar;
- buna cunoscatoare a metodelor moderne de predare, creativa, cu mult entuziasm.

Descrierea jobului

- implicare in ingrijirea copiilor;
- seriozitate si responsabilitate fata de sarcinile zilnice atribuite.

Program de lucru: 10:00-18:00, de ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀luni pana vineri.

Beneficii:

* Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara, profesionista
* Conditii de lucru motivante, spatiu modern, dotat pentru activitatea didactica
* Pachet salarial motivant in functie de calificari, implicare profesionala si rezultate
* Suport in formarea profesionala
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024