Gratis

INVATATOARE/EDUCATOARE/DIRECTOR GRADINITA

SCOALA PRIMARA BIG SMILE
3 poziții

Candidatul Ideal

te asteptam in echipa noastra daca:
* ai calificarea necesara ( Liceu Pedagogic sau Facultatea de Stiinte ale Educatiei)
*ai minim 3 ani de experienta intr-un post similar celuipentru care aplici

Descrierea jobului

Scoala primara Big Smile angajeaza:
* DIRECTOR GRADINITA
* INVATATOR
* EDUCATOR
Iti oferim un pachet salarial atractiv si oportunitatea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄de a lucra intr-un mediu echilibrat in care incurajam creativitatea si comunicarea.

Big Smile este o institutie de invatamant care a fondat in 2009 Gradinita Big Smile si in 2013 Scoala primara Big Smile.
Publicat 26 Iul. 2024 Reactualizat 26 Iul. 2024 Expiră 25 Aug. 2024