Gratis

Internship platit - Manager proiecte constructii

HIDROCONSTRUCTIA S.A.
3 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti student sau proaspat absolvent al unei Facultati de Constructii si vrei sa te pregatesti practic, in mod sustinut si etapizat, pentru o cariera de Manager proiecte constructii, te asteptam in echipa.

Descrierea jobului

Iti oferim un plan de cariera personalizat, indrumare si suport din partea colegior cu nivel mare de expertiza in domeniu ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃precum si expunere practica la activitate de proiect, care va creste gradual in complexitate.

Hidroconstructia SA este antreprenor general in constructii care are o experienta consacrata, atat pe proiecte de interes national in domeniul hidroenergetic, cat si pe proiecte de constructii civile, industriale sau infrastructura de mediu. Suntem in plin proces de reorganizare si transformare organizationala si cautam colegi cu care sa facem echipa performanta in implementarea noilor directii strategice.
www.hidroconstructia.com

Publicat 13 Aug. 2024 Reactualizat 10 Sept. 2024 Expiră 12 Sept. 2024