Gratis

Internship Meridian Auto

MERIDIAN BUSINESS GRUP SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca iti doresti sa capeti experiența intr-unul dintre domeniile: leasing, financiar, administrativ, logistica, daca vrei sa iti pui cunostintele la incercare si mai ales sa vezi cum teoria se transpune in practica, aplica acum pentru un internship la MERIDIAN Auto!

Cerinte:

- Cunostinte de operare PC;
- Dorinta si capacitate de asimilare a informatiilor noi;
- Abilitati foarte bune de comunicare si de lucru în echipa;
- Persoana serioasa, organizata si responsabila.

Descrierea jobului

Domeniile de activitate: leasing, financiar, logistica, administrativ
Orasul in care se va desfasura activitatea: Bucuresti, Sector 4 (Berceni)
Tipul jobului: ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀full-time L-V: 08:30-17:30
Nivelul: absolvent / masterand

Responsabilitati:
- participare activa la toate proiectele in derulare;
- seriozitate si implicare;

Beneficii:
- Internship platit;
- Mediu de lucru profesionist;
- Prioritate la ocuparea altor posturi din cadrul companiei;
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale si a unei cariere in domeniul auto.

Companiile din grupul MERIDIAN isi desfasoara activitatea in domenii dintre cele mai diverse, obiectivul principal fiind acelasi: furnizarea de produse si servicii la cele mai inalte standarde.
Obiectivul MERIDIAN GRUP este sa ofere solutii practice intr-un mod transparent, eficient si profesional. MERIDIAN GRUP este o organizatie care creste constant, se adapteaza permanent la nou, schimba tehnologiile, introduce noi servicii pentru a veni in intampinarea solicitarilor clientilor.
MERIDIAN este unul dintre cei mai performanti concesionari ai marcilor Dacia-Renault. Succesul nostru depinde de succesul clientilor nostri. Pentru a ne atinge obiectivele, vom continua sa ne bazam pe increderea clientilor nostri, dar mai ales pe activitatea lor alaturi de noi.

Website : www.automeridian.ro
Publicat 16 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 16 Oct. 2024