Gratis

Internship Contabilitate / Logistica

Ceva Sante Animale Romania S.R.L.

Candidatul Ideal

Ești un junior ambițios care își dorește să învețe și să își dezvolte cariera într-un mediu internațional?

Ceva Sante Animale Romania oferă oportunități de internship pentru tinerii care doresc să obțină experiență practică și să se dezvolte profesional într-o companie multinațională de top în domeniul farma veterinar.

Acest program de internship este conceput pentru a-ți oferi șansa de a lucra pe proiecte reale și de a colabora cu profesioniști din diferite departamente.

De ce să te alături echipei noastre?
 Experiență: Vei lucra în departamentele Financiar-Contabilitate și Supply Chain și vei căpăta experiență în proiecte reale
 Mentorat: Vei beneficiezi de îndrumare din partea unor profesioniști cu experiență.
 Dezvoltare Profesională: Îți vei îmbunătăți CV-ul cu experiență valoroasă în utilizarea unui ERP, dobândirea cunoștințelor de bază din domeniul financiar-contabil și îți vei deschide noi oportunități de carieră.

Descrierea jobului

Cine poate aplica?
 Studenți în ani terminali sau absolvenți recenți de studii economice.
 Cunoștințe de lucru cu programele ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄Microsoft Office și alte aplicații IT constituie un avantaj
 Abilități excelente de comunicare și dorința de a învăța.
 Proactivitate și capacitatea de a lucra atât independent, cât și în echipă.

Detalii Program:
 Durată: 6 luni
 Program de lucru: hibrid
 Locație: Birou București zona Piața Unirii

Cum aplici?
Candidații interesați sunt invitați să trimită CV-ul și o scrisoare de intenție în care să explice
motivația lor de a aplica la adresa cevaromania@ceva.com.
Te rugăm să incluzi în subiectul emailului "[Program Internship - Numele Tău]".

Cu o experienta de peste 20 ani pe piata produselor farmaceutice veterinare din Romania, compania Ceva Sante Animale ocupa pozitia 6 in topul mondial al companiilor care activeaza in domeniul farmaceutic veterinar. Gama de produse oferite de Ceva Sante Animale acopera toate sectoarele de productie animaliera - pasari, porcine, rumegatoare, cabaline si animale de companie.

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024