Instalatori, electricieni si automatisti pentru sisteme de transport automatizat

ELECTRONIC SECURITY SYSTEMS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- cunostinte tehnice;
- calificare teoretica in domeniu (preferabil cu certificat ARTS) sau experienta practica (de lucru);
- experienta practica nu este obligatorie, dar constituieun avantaj, la calificare egala.
- Permis cat. B si buna cunoastere a limbii engleze –constituie avantaje.

Descrierea jobului

Oferim:
-salariu motivant - In functie de experienta candidatului;
-abonament servicii medicale Medicover;
-telefon/laptop de serviciu;
-autoturism de serviciu sau ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂decontare transport, dupa caz;
-acces la programe de pregatire/training local sau extern, organizate de producatorii de top la nivel mondial in domeniul sistemelor de securitate;
- posibilitati reale de dezvoltare profesionala si promovare.

Pregatirea si atitudinea angajatilor ESS reflecta abordarea companiei, care ofera clientilor incredere in solutiile furnizate datorita competentelor acumulate in timp, pregatirii continue pentru asimilarea noilor tehnologii si seriozitatii in implementarea si mentenanta sistemelor de securitate.

Asiguram instruire la locul de munca si nu este necesara experienta practica !

Vizitati www.electronicsecurity.ro pentru mai multe informatii despre portofoliul si competentele ESS.

Electronic Security Systems (ESS) este o companie care concepe si livreaza proiecte complexe la cheie beneficiarilor din domenii diverse: retail, industrial, medical, logistic s.a.m.d.
In ultimii 7 ani, portofoliul de clienti, furnizori si proiecte ESS a cunoscut o dezvoltare remarcabila.
Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024