Gratis

INSTALATOR

Multitech Instal S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- 1 post pentru instalator cu experienta,
- 1 post pentru persoana care este dornica sa invete pentru a-si incepe cariera in domeniul instalatiilor,
- candidatul trebuie sa fie o persoana serioasa si punctuala,
- este necesara disponibilitatea la deplasari in tara dar si in afara tarii, pe perioade determinate

Descrierea jobului

-executie instalatii industriale, sanitare, termice,etc.,
- realizare montaj sistemelor de climatizare cu aer conditionat si pompe de caldura. ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄

SC MULTITECH INSTAL SRL este o companie ce activeaza in domeniul instalatiilor industriale, sanitare, termice si al tuturor instalatiilor.De asemenea, realizeaza montajul sistemelor de climatizare cu aer conditionat si al pompelor de caldura.
Publicat 23 Oct. 2024 Reactualizat 23 Oct. 2024 Expiră 22 Nov. 2024