Instalator Verificari si Revizii instalatii interioare de gaze

SC VIDELI SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Echipa noastră își mărește efectivul și suntem în căutare de instalator apă-gaz cu experiență, capabil să gestioneze diverse proiecte de instalații sanitare și de gaz. Dacă ai abilități tehnice solide și ești dedicat siguranței la locul de muncă, te așteptăm în echipa noastră!

Cerințe:
  • Experiență de minimum 3 ani în domeniul instalațiilor de apă și gaz
  • Autorizație ISCIR pentru lucrări de gaz, verificari și revizii (obligatoriu)
  • Abilități de citire și interpretare a planurilor tehnice
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj
  • Capacitatea de a utiliza corect echipamentele, uneltele și aparatura specifică
  • Respectarea strictă a măsurilor de siguranță și a regulilor de securitate în muncă

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Utilizarea corectă a mașinilor, aparaturii, uneltelor și echipamentelor de intervenție
  • Informarea imediată a conducătorului locului de muncă despre ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄orice defecțiune tehnică sau situație care constituie pericol de accidentare
  • Oprirea lucrului la apariția unui pericol iminent de accidentare și informarea imediată a superiorului
  • Utilizarea corespunzătoare a echipamentului individual de protecție și returnarea acestuia după utilizare
  • Comunicarea promptă a oricărei situații de muncă periculoase sau a deficiențelor sistemelor de protecție
  • Respectarea regulilor și măsurilor de apărare împotriva incendiilor și utilizarea echipamentelor conform instrucțiunilor tehnice

Oferim:
  • Salariu atractiv și pachet de beneficii
  • Echipamente de lucru
  • Mediu de lucru stabil și colegi profesioniști
  • Oportunități de formare și avansare în carieră

Dacă ești interesat să te alături echipei noastre, te invităm să ne trimiți CV-ul tău.

Societate cu capital integral privat, avand ca principal domeniu de activitate Constructiile Hidrotehnice, Civile si Industriale si de Drumuri.
Publicat 28 Mai 2024 Reactualizat 28 Mai 2024 Expiră 27 Iun. 2024