Gratis

Instalator Instalatii Termice si Sanitare

KRAFTTAG PLUS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui instalator de instalații termice și sanitare, pasionat de meseria sa, pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ai calificare profesională ca instalator și experiență în domeniu, te așteptăm să ne cunoaștem!

Descrierea jobului

Rolul implică instalarea, întreținerea și repararea sistemelor de încălzire, instalațiilor de apă și canalizare, precum și altor echipamente conexe. Oferim ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁un salariu corelat cu experiența și performanțele.

Krafttag PLUS este specializată în furnizarea și instalarea de soluții complete în domeniul instalațiilor rezidențiale și comerciale.

Publicat 9 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 9 Oct. 2024