Gratis

Instalator - Instalatii Securitate Incendiu

FEQS GROUP SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa, esti instalator calificat? Aplica cu incredere!

- Studii de specialitate (Calificare Instalator).
- Seriozitate, punctualitate.
- Disponibilitate de lucru in echipa,
- Motivat catre performanta,
- Permis de conducere categoria B,

Descrierea jobului

- Executa lucrarile in intervalul de timp stabilit, cu respectarea normelor de calitate ;
- Colaboreaza cu seful de echipa ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂sau seful direct.
- Program 8 ore/zi (L-V),
- Bonuri masa,
- Salariu atractiv,
- Bonusuri lunare(pentru performanta/dedicare),
- Decontare transport,
- Plata ore suplimentare,
- Posibilitate promovare.

Grupul FEQS România este o compania specializată în domeniul securității la incendiu, o afacere solidă și inovatoare, cu metodologii de lucru concrete, o echipă de profesioniști în domeniu cu o dorință imensă de a performa și de a excela. Ne respectăm clienții, partenerii, furnizorii și nu în ultimul rând angajații, fiind într-o continuă acumulare de competențe și expertize.

În cei 5 ani de activitate, compania a crescut substanțial, în prezent fiind considerată un lider cheie în industria de protecție fixă împotriva incendiilor, cu un excelent catalog de clienți și proiecte. Reputației companiei este impecabilă și a ajuns astfel prin respectarea cu strictețe a celor mai recente standarde de calitate ale industriei.

Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024