Gratis

INSPECTOR RESURSE UMANE

ALPROF SA

Candidatul Ideal

  • Studii medii cu bac/ superioare;
  • Curs Inspector/Referent Resurse Umane;
  • Cunoștințe operare PC, EXCELL;
  • Abilitați de comunicare scris/vorbit;
  • Responsabilitate, ordine, corectitudine si seriozitate;
  • Permis de conducere cat.B – constituie un avantaj;
  • Limba engleza constituie un avantaj.
  • Detinerea urmatoarelor cursuri constituie avantaj: SSM, PSI, MANAGER TRANSPORT MARFURI , RESPONSABIL MEDIU.
Beneficii:
  • Salariul se discuta la interviu, conform experientei;
  • Bonuri de masa in valoare de 35 de lei pentru fiecare zi lucratoare lucrata;
  • Asigurare privata de sanatate dupa 2 luni vechime;
  • Decontare transport;
  • Ore suplimentare platite dublu.
  • Program de lucru: 08:00-16:30, Luni-Vineri.

Descrierea jobului

Sarcini coleg(a) nou(a):
  • Asigurarea unei bune evidente a contractelor individuale de munca;
  • Organizarea si derularea operatiunilor de evidenta a ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂personalului si de ︁salarizare;
  • Mentine relatii profesionale cu toti colegii;
  • Raspunde de informarea angajatilor cu privire la orice modificare a drepturilor salariale;
  • Tehnoredactare diverse acte (contracte, decizii, anunturi, adrese);
  • Diverse rapoarte si situatii solicitate de conducere;
  • Depunere acte la diverse institutii;
  • Revizuire contract colectiv de munca, regulament intern, pontaj angajati.
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024