Gratis

Inspector Resurse umane

Indeca Business S.R.L.

Candidatul Ideal

  • absolvent studii superioare;
  • preferabil absolvent al unor cursuri de specialitate - inspector/referent resurse umane;
  • cunostinte de legislatia muncii si de salarizare;
  • cunostinte de utilizare MS Office (Excel, Word, etc);
  • capacitate de invatare si adaptare;
  • bune abilitati de relationare si colaborare;
  • bune abilități de comunicare, planificare, organizare.

Descrierea jobului

  • evidente pontaj, condica de prezenta, certificate medicale, concedii, absente, etc;
  • actualizare lunara a situatiilor concediilor de odihna si a ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀concediilor medicale;
  • diverse inregistrari/ prelucrari/ raportari in/din programul de salarizare;
  • intocmire adeverinte diverse, note de lichidare angajati;
  • planificare concedii odihna;
  • calculul salarial, al tichetelor de masa lunare, al bonusurilor acordate angajatilor;
  • centralizator recuperare indemnizatii concedii medicale, adeverinte stagii;
  • intocmire/ transmitere REVISAL;
  • administrare personal si documentatie conexa;
  • alte activitati specifice domeniului resurselor umane.

Beneficii:
  • salariu in functie de performanta si experienta;
  • tichete de masa;
  • mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara si dinamica;
  • oportunitate de a invata si de a se dezvolta in cadrul companiei;
  • sediu situat in zona centrala.

INDECA Business este un centru de relatii cu clientii consacrat pentru partenerii cunoscuți dintr-o gamă largă de industrii din 1999, cu mulți ani de experiență, strategie și dăruire. Reprezentăm companii în mod profesional și asigurăm fidelizarea clienților pe termen lung prin servicii competente. Între timp, oferim pentru peste 850 de angajați un loc de muncă sigur și atractiv și garantăm o calitate constantă a serviciilor noastre prin formare continuă.

Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024