Gratis

Inspector ITP

INTERACTIV SERVICE SRL

Candidatul Ideal

Cerinte
  • atestat RAR/ inspector ITP (clasa a II-a si clasa a III-a ITP);
  • experienta 2 ani;
  • permis conducere categoria C
  • constituie avantaje: experienta in domeniul tehnic, de preferinta in domeniul service auto ;

Descrierea jobului

Descrierea jobului/Sarcini
  • Realizeaza inspectii tehnice periodice a diverselor vehicule, conform RNTR si instructiunilor RAR;
  • Verifica si identifica autovehiculele ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈programate pentru ITP;
  • Inscrie toate datele necesare in dosarul specific pentru fiecare inspectie efectuata;
  • Transmite periodic informatiile, conform instructiunilor, la RAR;
  • Gestioneaza intretinerea echipamentelor, instalatiilor si aparaturii aflate in dotarea statiei de ITP.
Beneficii
  • salariu atractiv
  • tichete de masa, ore suplimentare platite ( daca este cazul)
  • transport
  • sediul firmei este in Bragadiru , Jud. Ilfov.

SC INTERACTIV SERVICE SRL este un Service Auto in plina dezvoltare, infiintat in anul 1998 si inca din primul an activitatea firmei a luat amploare.In prezent marcile reparate in cadrul Atelierului sunt: IVECO,BPW,MAN,KRONE,MERCEDES,SCHMITZ, etc.Locatia firmei se afla in Bragadiru-judetul Ilfov si ANGAJATORUL asigura transportul cu auto propriu de la/ catre BUCURESTI - www.interactivservice.ro
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024