Gratis

INSPECTOR ECHIPAMENTE SUB PRESIUNE

SC TUV AUSTRIA ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

-Peste 4 ani de experiență în inspectie echipamente sub presiune
-Inginer sudor european si/sau Inspector sudor European
-Absolvent FACULTATE TEHNICA preferabil in domeniul mecanic, sudura, metalurgie, fizica
-Cunostinte PC Word , Excel
-Capacitatea de finalizare a proiectelor.
-Fire tenace, energica, comunicativa, perseverenta
-Seriozitate, atentie la detalii, promptitate, acuratete

Descrierea jobului

-Inspectie si certificare in domeniul sudarii ( constructii sudate, echipamente sub presiune si de ridicat )
-Certificare sudori
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂-Calificare proceduri de sudare

Beneficii :
-Posibilitati de avansare si training de specialitate
-Alte beneficii

Grupul internaţional care activează in domeniul inspectiei, certificarii, instruirii si siguranţei tehnice.
Publicat 18 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 18 Iul. 2024