Gratis

Ingrijitoar/e copii si curatenie in cladire

MIRO KIDS WORLD S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Disciplinat/a si cu spirit organizatoric
  • Serioas/a si responsabil/a
  • Punctual/a si de incredere
  • Isteat/a si cu abilitati de a rezolva probleme
  • Experienta anterioara in ingrijirea copiilor si curatenie reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Cautam o ingrijitoare dedicata si serioasa pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana disciplinata, isteata si punctuala, ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈dorim sa te cunoastem!

Responsabilitati:
  • Ingrijirea si supravegherea copiilor
  • Mentinerea curateniei in cladire
  • Organizarea si mentinerea unui mediu sigur si placut pentru copii
  • Colaborarea cu restul echipei pentru a asigura buna functionare a activitatilor zilnice

Detalii angajare:
  • Program de lucru flexibil: part-time (4-10 ore) sau full-time
  • Salariu atractiv

Daca indeplinesti cerintele si esti interesata de acest post, te rugam sa trimiti CV-ul tau.

Asteptam cu nerabdare sa te cunoastem si sa colaboram pentru a asigura un mediu sigur si curat pentru copii!
Publicat 30 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 7 Oct. 2024