Gratis

Ingineri ofertare si proiectare retele edilitare

SC VERTA TEL INTERNATIONAL
4 poziții

Candidatul Ideal

- Studii superioare in domeniul retelelor/instalatiilor apa- canal, electrice, gaze si telecomunicatii
- Experienta minima obligatorie de 5 ani in ofertare si proiectare retele apa - canal, electrice, gaze ( distrigaz si transgaz, si telecomunicatii;

Descrierea jobului

- Intocmirea ofertelor pentru lucrari la licitatie;
- Cunostinte Windev, AutoCAD, desen tehnic si operare PC;
- Coordonarea si urmarirea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀executiei lucrarilor;
- Studierea proiectului pentru executie, stabilirea graficului de executie;
- Intocmirea situatiilor de lucrari si a devizelor;
- Corelarea in teren a lucrarilor executate cu situatiile de lucrari.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 19 Iul. 2024