Gratis

INGINERI CONSTRUCTORI

STYH A & A SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Oferim un mediu de lucru dinamic, oportunități de dezvoltare profesională și un pachet salarial atractiv, în concordanță cu experiența și ︈︎︇︈︂︅︀︋​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎competențele tale. Dacă ești pregătit să te implici în proiecte complexe și să aduci valoare echipei noastre, te invităm să aplici pentru poziția de specialist construcții și achiziții publice. Trimite-ne CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email . Subiectul email-ului: “Aplicare - Ingineri constructori”.

Descrierea jobului

- Coordonarea și supravegherea proiectelor de construcții.
- Elaborare documentației pentu achiziții publice.
- Coordonarea procesului de achiziții publice, respectând ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀reglementările și asigurând eficiența ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈în selecția furnizorilor.
- Elaborarea ofertelor financiare competitive pentru proiecte de construcții, a devizelor lucrărilor cu softuri specializate, calcularea și întocmirea devizelor pentru proiecte, asigurând o estimare precisă a costurilor.
- Elaborarea ofertelor tehnice, a graficelor gantt în Microsoft Project Management
- Urmărirea execuției lucrărilor, monitorizarea activităților pe șantier, asigurând calitatea și respectarea termenelor.
- Întocmirea sau verificarea situațiilor de plată conform lucrărilor realizate.
- Asigurarea respectării termenelor, colaborarea strânsă cu subcontractanții, autoritățile și cu echipele implicate.
- Identificarea și soluționarea eficientă a problemelor apărute.
- Asigurarea conformității lucrărilor executate cu standardele de calitate impuse.

Cerințe: Studii superioare în domeniul construcțiilor. Experiență anterioară în coordonarea proiectelor de construcții și a procesului de achiziții publice; Cunoștințe solide de norme și reglementări din domeniul construcțiilor; Cunoașterea softurilor specifice domeniului; Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă; Capacitatea de a rezolva problemele în mod eficient și creativ; Atenție la detalii și orientare către rezultate de calitate.

Firma noastră, specializată în antrepriză, construcții și lucrări publice, caută specialiști motivați și experimentați pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de domeniul construcțiilor și ai cunoștințe solide în achiziții publice, ofertare, elaborare devize lucrări, urmărire execuție lucrări și întocmire situații de plată, te invităm să aplici.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 25 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024