Gratis

Inginer vanzari utilaje de manipulare si sortare

TRACTOR PROIECT COMERT SRL

Candidatul Ideal

- Serios, disciplinat, corect, cu pregatire profesionala temeinica
- Implicat in activitate, cu initiativa, deschis la invatare si perfectionare
- Disponibil pentru deplasari in tara la clienti si in Germania la furnizori sau la targuri, expozitii
- Sa fie capabil sa poarte discutii de specialitate cu conducatorii clientilor si in limba engleza cu reprezentantii furnizorilor
- Sa poata coresponda in limba engleza cu reprezentantii furnizorilor
- Sa aiba suficiente cunostinte tehnice incat sa poata intelege modul de functionare si de utilizare a utilajelor din oferta companiei
- Sa fie un conducator auto cu experienta si responsabil si sa fie disponibil pentru deplasari in tara in fiecare saptamana 1 - 3 zile
- Limba engleza obligatorie, Limba germana - prezinta avantaj

Descrierea jobului

- Prospectarea pietei din Romania si promovarea utilajelor si echipamentelor ce fac parte din oferta companiei, identificarea de noi clienti ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂si initierea de noi proiecte cu clientii existenti
- Deplasarea la clienti pentru prezentari, demonstratii si livrari
- Deplasarea la furnizori pentru cursuri de perfectionare, demonstratii impreuna cu clientii sau la targuri si expozitii de specialitate
- Beneficiaza de masina de serviciu, laptop, telefon mobil si acces la toate bazele de date legate de activitatea de marketing si vanzari

Domeniul de activitate al Tractor Proiect Comert SRL este importul de utilaje de foraj pentru fundatii speciale in constructii (KLEMM) si pentru manipularea si reciclarea materialelor (TEREX-FUCHS / STEINERT / SPALECK / OLNOVA), distributia acestora in Romania, cu asigurarea service-ului si a pieselor de schimb.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024