Gratis

Inginer/Tehnician service sisteme de injectie mase plastice

YUDO ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Profilul candidatului cautat pentru ocuparea functiei de Inginer/Tehnician din cadrul companiei este urmatorul :
  • Cunostinte tehnice privind utilizarea documentatiei de lucru (desen tehnic, propuneri tehnice).
  • Cunoasterea matritelor de injectie mase plastice (constituie avantaj)
  • Indemanare in lucrul cu scule de mana de baza, instrumente de masurat dar si cu diverse scule electrice;
  • Constient de implicatiile si necesitatea respectarii normelor SSM si echipamentului individual de protectie; precum si disponibilitatea de a respecta reguli stricte in domeniu
  • carnet conducere cat B
  • Disponibilitate la deplasari in tara si strainatate
  • Absolvent al unei institutii de studii tehnice (Facultate/Scoala Tehnica)
  • Atentie la detalii, ingrijit si ordonat
  • Harnic si implicat
  • Capacitatea de a coopera în echipă.
  • Abordarea si atitudinea proactivă este esentiala
  • Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
  • Capacitatea si dorinta de a învăța rapid

Descrierea jobului

In acest moment cautam un coleg pentru locatia noastra din Bucuresti.

Ca membru al echipei de tehnicieni service, sunt ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀urmatoarele sponsabilitati:
  • Executia lucrarilor de reparatii, mentenanta si asamblare/dezasamblare a sistemelor de injectie mase plastice si componente ale acestora
  • Interventii pentru reparatii si/sau mentenanta la locatia clientilor sau la biroul din Bucuresti
  • Implicare si responsabilitati in domeniul SSM/SU

Beneficiile acordate:
  • salariu atractiv
  • tichete de masa la valoarea maxima stabilita prin lege
  • asigurare de sanatate
  • prime anuale
  • diverse bonusuri de performanta
  • mediu de lucru placut si orientati spre performanta

Sucursala a unei companii multinationale, se ocupa cu vanzarea si intretinerea sistemelor de injectie mase plastice si accesorii pentru injectia de mase plastice
Firma activeaza pe piata din Romania de peste 20 ani
Publicat 7 Oct. 2024 Reactualizat 7 Oct. 2024 Expiră 6 Nov. 2024