Gratis

INGINER / TEHNICIAN OFERTARE INSTALATII SI CONSTRUCTII

INSTAL 5F CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

- Cunostinte PC, Excel;
- Bune cunostinte ingineresti in instalatii pentru constructii capacitate de planificare si organizare
- Asumarea responsabilitatilor
- Aptitudini de comunicare
- Initiativa
- Rezistenta la stres
- Atentie distributiva
- Spirit de echipa.
- Abilitati de comunicare, flexibilitate, disponibilitate la program prelungit
- Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii.
- Persoana motivata, orientata catre performanta.

Descrierea jobului

- Intocmeste ofertelele pentru instalatii,antemasuratorile si devize pe categori de lucru intocmeste situatii de lucari.
- Prelucreaza datele si documentele ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂aferente cererilor de oferta pentru a stabili prioritatile de executie.
- Se deplaseaza pe teren pentru a culege date sau pentru a clarifica orice problema care contribuie la rezolvarea in termenul solicitat a cererilor de oferta
-Intocmeste normele de consum si pune la dispozitia responsabilului de achizitii centralizatoarele de materiale care contin informatii complete privind identificarea , cantitatea si calitatea articolelor ce urmeaza a fi aprovizionate.
- Solicitarea ofertelor de preturi, negocierea preturilor, identificarea posibililor clienti si furnizori;
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024