Gratis

Inginer Tehnic Decontare

Raf Proiect Construct S.R.L.

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice in constructii / instalatii / drumuri
- Experienta minim 2 ani - inginer executie
- Cunostinte desen tehnic si operare PC
- Atentie la detalii, spirit de initiativa, auto-organizare
- Capaciatate de analiza si sinteza
- Cunostinte: WinDev / AutoCAD constituie un avantaj

Descrierea jobului

- Studierea documentatiei de atribuire pentru participarea la licitatii publice in vederea identificarii cerintelor referitoare la modul de prezentare a ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈propunerii tehnice;
- Intocmirea propunerilor tehnice conform cerintelor autoritatii contractante (metodologii de executie, planuri de lucru, grafice de executie Gantt, cash flow etc.);
- Formularea și transmiterea de solicitari de clarificari catre beneficiari in cadrul procedurii de atribuire;
- Elaborarea raspunsurilor la solicitarile de clarificari primite de la beneficiar;
- Verificarea legislatiei in vigoare referitoare la procesul de vizitelor de amplasament;
- Mentinerea relatiei cu proiectantii, subantreprenorii, colaboratorii in cadrul procedurii de achizitie publica;
- Intocmire documente calitate.

RAF PROIECT CONSTRUCT a apărut în anul 2020 din dorința noastră de a oferi oamenilor o firmă de construcții ce pune calitatea pe primul loc și realizează proiecte durabile .Experiența noastră ca ingineri constructori ne ajută să înțelegem ușor cerințele clienților și să realizăm lucrări funcționale , conforme cu dorințele lor .Clienții ce colaborează cu noi reușesc să economisească timp și resurse materiale deoarece ne străduim ca fiecare proiect să fie finalizat în termen, la ce le mai înalte standarde și să se încadreze în bugetul stabilit.
Publicat 13 Aug. 2024 Reactualizat 13 Aug. 2024 Expiră 12 Sept. 2024