Gratis

Inginer service / Inginer electronist

Orion Europe S.R.L
7 poziții

Candidatul Ideal

INGINER DE SERVICE

Posturi disponibile:
  • Bucuresti: 2 ingineri (1 inginer service / 1 inginer electronist),
  • Pitesti (sau localitati limitrofe) – 1 inginer,
  • Calarasi/Giurgiu (sau localitati limitrofe) – 1 inginer,
  • Tg. Mures (sau localitati limitrofe) – 1 inginer,
  • Suceava (sau localitati limitrofe) – 1 inginer,
  • Deva/Targu Jiu (sau localitati limitrofe) – 1 inginer,,
  • Constanta (sau localitati limitrofe) – 1 inginer.
Candidatul ideal:
  • Absolvent al Facultatii de Electronica, Automatica, Electrotehnica, Fizica, Mecatronica si similar
  • Capabil sa transpuna in practica cunostintele teoretice dobandite ca urmare a scolarizarii solicitate mai sus
  • Permis de conducere categoria B
  • Ideal, minim 3 ani experienta profesionala practica in domeniul interventiilor de reparatii si intretinere aparatura electronica (poate fi si de uz casnic).
  • Se accepta si experienta mai mica de 3 ani.
  • Limba engleza – nivel mediu
  • Cunostinte profesionale semnificative, teoretice si practice (persoana orientata pe operational)
  • Atentie la detalii, ordonat
  • Harnic, responsabil si perseverent
  • Dornic de a invata

Descrierea jobului

  • Se deplaseaza la statiile de monitorizare din zona arondata si ocazional la statiile instalate in celelalte zone
  • Executa reparatii ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄si operatiuni de intretinere la aparatura analitica instalata in teren sau la sediul firmei daca acestea nu pot fi remediate local
  • Reprezinta interesele firmei in teritoriu si in raport cu beneficiarii angajatorului
  • Asigura instruirea personalului beneficiarului cu privire la operarea echipamentelor

Oferta de angajare
Salariul net
  • Negociabil, in functie de gradul de pregatire profesionala.
Programul de lucru
  • Luni - Vineri: 08:30 – 17:30. Pauza de pranz: zilnic intre 12:30 – 13:30
Sporuri / Bonusuri /Comisioane
  • Sporuri de perfomanta lunara, responsabilitate si vechime; prime periodice; bonusuri cu diferite prilejuri. Bonuri de masa.
Alte beneficii
  • Masina de serviciu
  • Laptop si telefon de serviciu
  • Truse de interventie tehnica
  • Formare profesionala specifica domeniului de activitate
  • Mediu de lucru placut, performant si profesional, echipa tanara, posibilitati de avansare si specializare, stabilitate.

Descrierea companiei

Orion Europe S.R.L.
Publicat 24 Iul. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 23 Aug. 2024