INGINER SERVICE BUCURESTI,MOLDOVA SI MUNTENIA-PART TIME/FLEX

INFOMED FLUIDS SRL

Candidatul Ideal

INGINER SERVICE BUCURESTI , MOLDOVA SI MUNTENIA - PART TIME / FLEXIBIL

- Inginer (electronica - electromecanica, automatica), experienta in activitatea practica de service constituie un avantaj.
- Disponibil sa-si faca o cariera.
- Sa deruleze bune relatii cu partenerii( sefi departamente, personal tehnic etc.).
- Oranizat, meticulos si atent la detalii.
- Bune cunostinte Office.
- Bun cunoscator al limbii engleze (inclusiv limbajul tehnic, nivel mediu).
- Suntem interesati doar de persoanele ce doresc sa-si faca din aceasta o cariera.
Domiciliul stabil, preferabil in: Bucuresti, Ploiesti sau Buzau.

Descrierea jobului

- Verificare, Instalare, punere in functiune, instruirea utilizatorului final, service in garantie si postgarantie pentru echipamente medicale.
- ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Incheierea de contracte de service cu noii si actuali clienti.
- Mentinerea si crestera gradului de satisfactie pentru toti clientii aflati in portofoliu.
- Fise de service, documente, rapoarte de intocmit zilnic si saptaminal.
- Perioada de proba: 3 luni

Beneficii:
- Masina de serviciu;
- Telefon mobil;
- Laptop;
- Cursuri in strainatate (Elvetia, Israel si Germania);

Infomed Fluids este o companie romaneasca specializata in fabricarea si comercializarea produselor farmaceutice destinate terapiilor parenterale si medicinei de urgenta. Infomed Fluids este o subsidiara a ACS DOBFAR INFO (Elvetia), renumita filiala a ACS DOBFAR HOLDING, care de peste 30 de ani ocupa un loc important pe piata mondiala in producerea de antibiotice de tip penicilina si cefalosporine.
Astazi Infomed Fluids este prezenta pe diferite piete europene cu obiective ambitioase si cu produse de maxima calitate.
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024