Gratis

Inginer retele edilitare

MBG AMBIENT STANDARD S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

- Studii de profil tehnic: studii finalizate în Ingineria Instalațiilor - Retele edilitare, Hidrotehnica;
- 2-4 ani experienta anterioara in roluri similare de management de proiecte in constructii/instalații;
- Experienta in verificarea si evaluarea echipamentelor si materialelor de constructie;
- Familiaritate cu reglementarile si normele de siguranta in constructii si instalatii;
- Capacitatea de a citi și interpreta planuri și documentatii tehnice;
- Capacitatea de a colabora eficient cu echipe diverse si cu beneficiarii
- Capacitatea de a gestiona resursele, de a stabili prioritati si de a respecta termenele limita;
- Capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte si sarcini;
- Capacitatea de a efectua analize tehnice si financiare ale ofertelor si proiectelor;
- Cunostinte: Microsoft Office, AutoCAD;
- Permis cat. B;
- Cunostinte medii de limba engleza.

Descrierea jobului

- Coordonarea lucrarilor de instalatii si echipamente;
- Verificarea documentatiilor si a proiectelor – planuri, antemasuratori;
- Verificarea echipamentelor si ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄a materialelor necesare in proiectele de instalatii;
- Coordonarea activitatilor de instalatii din santier – asigurarea suportului tehnic in perioada derularii proiectelor, punere in functiune instalatii;
- Verificarea etapelor de lucrari si a calitatii lucrarilor impreuna cu dirigintele de santier;
- Mentine legatura cu subcontractorii
- Analize tehnice ale ofertelor de lucrari;

MBG Ambient Standard SRL este o societate ce activeaza in sectorul constructii, realizand proiecte de constructii civile si industriale si dezvolta in prezent ramura de constructii edilitare. Lucrarile desfasurate se afla in principal in mun. Bucuresti si in localiatile apropiate. Suntem o echipa tanara, activa si dedicata, avand ca principale obiective cresterea oamenilor si indeplinirea cu profesionalism a proiectelor.

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024