Gratis

Inginer Proiectare-Ofertare

CYCLON TECH SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Titularul Postului, trebuie sa posede cunostintele tehnice si comerciale de baza, pentru a putea Proiecta-Oferta, Instalatii (parti din instalatii ) conform Diagrame(Scheme) P&I,ce cuprinde Echipamente din portofoliul Firmei si(sau ) din piata de profil ,cu montajul acestora si conductelor de deservire
Candidatul trebuie sa îndeplinească următoarele Cerințe minimale:
  • Absolvent Facultate profil tehnic: Instalatii,Naval,Electric-ElectromecanicAutomatizari,Mecanic,Petrol Gaze
  • Cunoasterea Prescriptiilor Tehnice ISCIR si experienta in lucrul cu Programe de proiectare AutoCAD,MagiCAD sau altele constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitatea principala o constituie intocmirea de Oferte si Proiecte ingineresti din domeniul de activitate al Firmei.
  • Elaborează Documentația de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂proiectare pentru Proiecte :SF,PT+DDE,AOI
  • Participa la preluare date din teren(Relevee,Masuratori,Necesare
  • Întocmește Oferte pentru Echipamente și Instalațiile deservite de acestea
  • Implementează și verifica in teren prevederile Proiect
  • Vizează Stadii fizice montaj și verifica respectarea celor cuprinse in Antemasuratori Proiect
  • Complexitatea si nivelul de competenta in elaborarea si respectiv urmarirea lucrarilor efectuate,reprezinta criterii de stabilire a atributiilor ce vor fi preluate de Titular.
Candidatul nominalizat pe Post va beneficia de un Pachet salarial motivant (care va fi actualizat la intervalul de timp stabilit de comun acord) ,de specializari la parteneri interni-externi ai Firmei CYCLON si de un mediu de lucru dinamic cu posibilitatea afirmarii rapide.
Beneficiile obtinute vor putea fi urmarite si reflectate in Bonusurile primite

Compania CYCLON avand o experienta de peste 30 ani in domeniul Importului si Serviciilor post vanzare, comercializeaza Tehnologii si Echipamente pentru Instalatii si Energie
Compania este Reprezentanta Tehnico-Comerciala si Importator autorizat al unor Firme de prestigiu din domeniul productiei industriale ce utileaza Abur si Ulei Diathermic,
Publicat 4 Oct. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 3 Nov. 2024